BRANSOLETY

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Bransoleta Summer

Kolorowa, efektowna i szalona. 17 elementów tworzy radosny misz masz. Długość całkowita 21 cm z pełną regulacją.

Srebrna bransoleta Summer inspirowana latem

Bransoleta Summer składa się aż z 17 elementów, które razem tworzą różnobarwną, efektowną całość, wzbogaconą o nutę szaleństwa. Srebrny ogniwkowy łańcuch połączyliśmy z kolorowymi kamieniami oprawionymi w srebro o próbie 925. Bransoleta posiada 21-centymetrowy łańcuszek z pełną regulacją.

Czytaj więcej

Projekt ten dojrzewał w naszej wyobraźni, by po jakimś za pomocą jubilerskiego kunsztu, przybrać obecną formę i ujrzeć światło dzienne. Do realizacji projektu użyliśmy pereł, kryształu górskiego, kwarcu różowego, labradorytu, lolitu, zielonego jadeitu oraz karneolu.

Poczuj na skórze ciepło sierpniowych wieczorów

Bransoleta Summer to zamknięty w biżuterii kawałek lata, noszona na nadgarstku będzie przypominać Ci o pięknie tej pory roku. W autorskim projekcie biżuterii artystycznej zawieramy fragment urokliwej historii. Wodząc wzrokiem po elementach bransolety, możesz ujrzeć wielobarwną łąkę skąpaną w świetle słońca zachodzącego za horyzontem. Lekka, srebrna konstrukcja cichutko brzęcząca na nadgarstku przy każdym Twoim ruchu, wypełni ciszę miłym dla ucha szmerem płynącego w oddali strumienia.

Daj się ponieść fantazji i zainwestuj w biżuterię, której unikalność zawsze będzie robiła wrażenie.

980.00 

Cesarzowa

Okazała bransoleta z kryształami Swarovskiego, perłami i cyrkonią. Pełna regulacja długości, możliwość własnej kompozycji.

870.00 

Elena

Bransoleta z kolekcji Elena z przecieranych, lekkich ogniw połączona z kryształami Swarovskiego z pełną regulacją długości.

820.00 

Izyda

Bransoleta z masywnych ogniw w połączeniu z perłą, cyrkoniami i kryształami Swarovskiego tworzy niebanalną kompozycję. Długość całkowita 20 cm, pełna regulacja długości.

840.00 

Królowa Pereł

Okazała bransoleta z perłami. Wykonana z matowionego srebra z opcją regulacji długości.

860.00 

Movimenti

To bransoleta z ruchomymi elementami srebra połaczonego z kryształami Swarovskiego. Okazała i jednocześnie lekka. Pełna regulacja długości.

790.00 

Ombra Elena

To skromniejsza wersja bransolety z serii Elena. Pełna regulacja długości, wdzięk w minimalnym wydaniu.

320.00 

Storia d’amore

Historia pewnej miłości opowiedziana w surowy sposób. Okazała bransoleta z oprawionymi w srebro sercami ma długość 19 cm i posiada regulację 2 cm.

540.00