KATARZYNA KAZNOWSKA

Artystka, projektantka, rzemieślnik, kobieta, matka.

Doskonale łączy wszystkie role, tak, jak z wyczuciem dobiera elementy swojej biżuterii. Urodziła się w 1981 r. w Szczecinie, pasję tworzenia odkryła w Warszawie, a sztukę jubilerską szlifowała na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.
Dziś, w rodzinnym mieście, prowadzi swoją pracownię, w której projektuje i ręcznie wytwarza autorskie dodatki ze srebra, kryształów i kamieni.
Współpracuje z jedną z największych sieci jubilerskich w Polsce – W. Kruk oraz kilkunastoma galeriami sztuki w kraju i w Europie. Realizuje także zamówienia specjalne dla klientów indywidualnych.
projektant

Oryginalna, autorska biżuteria.

Nowoczesna, lecz daleka od aktualnych trendów i powtarzalnych wzorów. Autorska, jednak wymykająca się z ram pozornie niedostępnej sztuki, kładąc nacisk na funkcjonalność i komfort użytkowania. KAZNOWSKA to synonim artystycznej wolności, przekraczania granic, szukania nowych faktur i technik. Dostrzegania piękna w prostych, organicznych formach i udowadniania, że twórczą energię można przekuć w materię. W biżuterię, która zachwyca, podkreśla styl i zdradza wyjątkową osobowość.